ЖК Монолит

Продажа квартир в Новострое ЖК "Монолит"

Про житловий комплекс

Житловий комплекс Моноліт споруджується забудовником Запорізький ДСК. ЖК належить до новобудов еліт класу. Здача об'єкту в експлуатацію запланована на 1 квартал 2023 року.

Розташування

ЖК Моноліт розташований в Запоріжжі. Новобудову можна знайти безпосередньо в районі Комунарський по вул. Новокузнецька. Також варто звернути увагу на карту вище. Це допоможе зорієнтуватися без проблем, де саме будується ЖК і як до нього доїхати, якщо ви вирішили особисто перевірити хід будівництва. Карта також дозволить оцінити зручність локації для майбутнього проживання.

Технічні дані

Новобуд зводять за технологією – моноліт. Кількість поверхів у будинку – 18, висота стель – 3 м. Опалення – автономне. Докладно розглянути доступні планування житла в цьому будинку, оцінити їх зручність та обрати конкретний варіант можна на нашому сайті або у відділі продажу. Якщо вас цікавить, де після покупки житла вам доведеться паркувати автомобіль, варто звернути увагу на наявність паркінгу чи стоянки біля будинку. В цьому житловому комплексі є паркування.

Особливості продажу квартир

Житловий комплекс Моноліт представлений 7 плануваннями. В новобудові можна купити нерухомість за такими цінами від забудовника:

  • 1-кімнатні – площа від 49.65 і до 76.35 квадратних метрів, вартість від 794 400 і до 1 221 600 грн;
  • 2-кімнатні – площа 84.24 квадратних метрів, вартість 1 347 840 грн;
  • 3-кімнатні – площа 109.64 квадратних метрів, вартість 1 754 240 грн;

Про можливість придбання житла в кредит або в розстрочку, можна дізнатися на цій же сторінці або зв'язавшись з представником забудовника.

Інфраструктура

Житловий комплекс Моноліт відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: навчальні заклади, школа, лікарня, тц, ринок, магазини, парк, транспортна розв'язка, садок, наземний паркінг. Інфраструктуру навколо новобудови та відстань від будинку до необхідних об'єктів можна оцінити на карті.

Наши достоинства

Категория дома - ЭЛИТ-класс
Только высококачетсвенные материалы
Ответственные строительно-монтажные работы
Наилучшие энергосберегающие технологии
Возможность создать квартиру Вашей мечты
Науилучшее окружение
Встроенные, пристроенные магазины, салоны, кабинеты здоровья
Собственный подземный паркинг
Изолировання територия
Молодежный район с хорошо развитой инфраструктурой

Карта

Украина, г.Запорожье, ул.Новокузнецкая, 76